1
/
van
1
TitanFactory
Scharnier oorringen creolen Titanium
Scharnier oorringen creolen Titanium
Normale prijs
€170,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€170,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Anti-allergisch en huidvriendelijk
- Geen verzendkosten
Stijlvolle dames klapcreolen van titanium, lichtgewicht en huidvriendelijk. Modern design met matte afwerking, perfect voor dagelijks gebruik. Duurzaam, roestvrij en comfortabel te dragen. Een tijdloos accessoire voor elke outfit en gelegenheid.
| Bestelnummer | 530634 |
| Breed | 6 mm |
| Dikte van het materiaal | 2 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | Paar |
| Materiaal | Titanium |
| Merk | TitanFactory |
| Ooort sieraad | Scharnier oorringen creolen |
| Oorring diameter | 14 mm |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Oppervlak | gematteerd |
Share
