1
/
van
3
Rhomberg
Ring 750/18K witgoud Topaas blauw, Zirkonia Ø9 mm
Ring 750/18K witgoud Topaas blauw, Zirkonia Ø9 mm
Normale prijs
€570,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€570,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Italy
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Met sprankelende zirkonia
- De ringbreedte is 2 mm
- De diameter is 9 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring van 18 karaat witgoud, voorzien van een schitterende blauwe topaas in het midden, omringd door fonkelende zirkonia. Deze verfijnde ring combineert tijdloze klasse met sprankelende uitstraling, perfect voor elke gelegenheid en een prachtig accent aan iedere outfit.
| Bestelnummer | 590627 |
| Diameter | 9 mm |
| Dikte van het materiaal | 1.2 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 750/18K witgoud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oorsprong | Made in Italy |
| Oppervlak | gepolijst |
| Ringmaat | 2 mm |
| Steen | Topaas blauw Zirkonia |
Share
