1
/
van
3
Rhomberg
Ring 585/14K geel goud
Ring 585/14K geel goud
Normale prijs
€1.090,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.090,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 585er goud
- De ringbreedte is 3.5 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring van 585 geelgoud met een verfijnd gevlochten design. Deze stijlvolle en tijdloze ring is perfect voor dagelijks gebruik of bijzondere gelegenheden. Een prachtig sieraad dat elke outfit een warme en luxe uitstraling geeft.
| Bestelnummer | 613344 |
| Dikte van het materiaal | 1.3 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 585/14K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Oppervlak | ijsmat |
| Ringmaat | 3.5 mm |
Share
