1
/
van
4
Rhomberg
Ring 585/14K geel goud
Ring 585/14K geel goud
Normale prijs
€1.290,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.290,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 585er goud
- De ringbreedte is 5.5 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesvingerring vervaardigd uit 585 geelgoud. Het verfijnde ontwerp met speelse, overlappende lijnen maakt deze ring perfect voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Combineer stijl en tijdloze klasse met dit prachtige sieraad.
| Bestelnummer | 613341 |
| Dikte van het materiaal | 1.1 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 585/14K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Oppervlak | ijsmat |
| Ringmaat | 5.5 mm |
Share
