1
/
van
3
Rhomberg
Ring 375/9K geel goud zoetwater Parel [Rund], 2 Parels 4-4.5 mm
Ring 375/9K geel goud zoetwater Parel [Rund], 2 Parels 4-4.5 mm
Normale prijs
€179,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€179,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- Met glinsterende zoetwater Parel
- De diameter van de kraal is tot
- De ringbreedte is 1 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring vervaardigd uit 375 geelgoud, voorzien van twee schitterende zoetwaterparels. Dit verfijnde ontwerp straalt tijdloze schoonheid en luxe uit, perfect voor elke gelegenheid. Een subtiele eyecatcher die uw stijlvolle look compleet maakt.
| Bestelnummer | 613157 |
| Dikte van het materiaal | 1 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oppervlak | gepolijst |
| Parels | zoetwater Parel [Rund], 2 Parels 4-4.5 mm |
| Ringmaat | 1 mm |
Share
