1
/
van
4
Rhomberg
Ring 375/9K geel goud zoetwater Parel [Bouton], 5 mm
Ring 375/9K geel goud zoetwater Parel [Bouton], 5 mm
Normale prijs
€480,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€480,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- Met glinsterende zoetwater Parel
- De diameter van de kraal is 5 mm
- De ringbreedte is 2.5 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring van 375 geelgoud met een prachtige zoetwatercultuurparel. Het moderne, open design maakt deze ring uniek en tijdloos tegelijk. Perfect om elke outfit subtiel te accentueren en geschikt voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden.
| Bestelnummer | 613146 |
| Dikte van het materiaal | 1.3 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oppervlak | gepolijst |
| Parels | zoetwater Parel [Bouton], 5 mm |
| Ringmaat | 2.5 mm |
Share
