1
/
van
3
Rhomberg
Ring 375/9K geel goud Zirkonia
Ring 375/9K geel goud Zirkonia
Normale prijs
€360,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€360,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- Met sprankelende zirkonia
- De ringbreedte is 3 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring gemaakt van 375 geelgoud, versierd met fonkelende zirkonia's. Het verfijnde ontwerp met schitterende stenen maakt deze ring perfect voor elke gelegenheid. Een tijdloos sieraad dat luxe en stijl uitstraalt. Ideaal als cadeau of om uzelf te verwennen.
| Bestelnummer | 613147 |
| Dikte van het materiaal | 1 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oppervlak | gepolijst |
| Ringmaat | 3 mm |
| Steen | Zirkonia |
Share
