1
/
van
4
Rhomberg
Ring 375/9K geel goud Rozenkwarts 4.5 mm
Ring 375/9K geel goud Rozenkwarts 4.5 mm
Normale prijs
€154,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€154,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- Geen verzendkosten
Stijlvolle damesring van 375 geelgoud met een schitterende rozenkwarts edelsteen. Het fijne, minimalistische ontwerp maakt deze ring perfect voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Een elegant sieraad dat warmte en verfijning uitstraalt.
| Bestelnummer | 613155 |
| Dikte van het materiaal | 0.9 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oppervlak | gepolijst |
| Steen | Rozenkwarts 4.5 mm |
Share
