1
/
van
4
Rhomberg
Ring 375/9K geel goud Rookkwarts [Carrée], 8.5 mm
Ring 375/9K geel goud Rookkwarts [Carrée], 8.5 mm
Normale prijs
€320,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€320,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- De ringbreedte is 2 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring van 375 geelgoud, voorzien van een prachtig geslepen rookkwarts in een vierkante vorm. De combinatie van het warme goud en de diepe, aardse tinten van de rookkwarts zorgt voor een tijdloze en verfijnde uitstraling. Perfect voor elke gelegenheid.
| Bestelnummer | 613438 |
| Dikte van het materiaal | 1.1 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oppervlak | gepolijst |
| Ringmaat | 2 mm |
| Steen | Rookkwarts [Carrée], 8.5 mm |
Share
