1
/
van
3
Rhomberg
Ring 375/9K geel goud Rookkwarts [Baguette], 8.5 mm
Ring 375/9K geel goud Rookkwarts [Baguette], 8.5 mm
Normale prijs
€299,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€299,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- De ringbreedte is 2 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring van 375 geelgoud met een rechthoekige rookkwarts. De prachtige, warme tinten van de rookkwarts worden prachtig omlijst door het glanzende goud. Tijdloos design, perfect voor elke gelegenheid en een stijlvolle aanvulling op elke sieradencollectie.
| Bestelnummer | 613437 |
| Dikte van het materiaal | 1.1 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oppervlak | gepolijst |
| Ringmaat | 2 mm |
| Steen | Rookkwarts [Baguette], 8.5 mm |
Share
