1
/
van
3
Rhomberg
Ring 375/9K geel goud Rookkwarts 3 Steen
Ring 375/9K geel goud Rookkwarts 3 Steen
Normale prijs
€269,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€269,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- De ringbreedte is 1 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring van 375 geelgoud, voorzien van een prachtige rookkwarts. De ring heeft een slank design met een rechthoekige centrale steen en twee kleinere ronde stenen aan weerszijden. Tijdloze kwaliteit en een perfecte keuze voor elke gelegenheid.
| Bestelnummer | 613439 |
| Dikte van het materiaal | 1.1 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oppervlak | gepolijst |
| Ringmaat | 1 mm |
| Steen | Rookkwarts 3 Steen |
Share
