1
/
van
4
Rhomberg
Ring 375/9K geel goud Ø7 mm
Ring 375/9K geel goud Ø7 mm
Normale prijs
€119,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€119,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- De ringbreedte is 1 mm
- De diameter is 7 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring gemaakt van 375 geelgoud. Dit minimalistische ontwerp met een cirkelvormige inzet voegt subtiele puurheid en stijl toe aan elke outfit. Perfect als dagelijks sieraad of als verfijnd cadeau voor een speciale gelegenheid. Tijdloos en licht draagbaar.
| Bestelnummer | 613151 |
| Diameter | 7 mm |
| Dikte van het materiaal | 1 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oppervlak | gepolijst |
| Ringmaat | 1 mm |
Share
