1
/
van
4
Rhomberg
Ring 375/9K geel goud Maansteen wit, 4.5 mm
Ring 375/9K geel goud Maansteen wit, 4.5 mm
Normale prijs
€154,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€154,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- Geen verzendkosten
Elegante damesring gemaakt van 375 geelgoud, met een schitterende, geslepen maansteen. Het verfijnde ontwerp en de zachte glans van de maansteen maken deze ring perfect voor dagelijks gebruik en speciale gelegenheden. Een tijdloze toevoeging aan iedere sieradencollectie.
| Bestelnummer | 613154 |
| Dikte van het materiaal | 0.8 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oppervlak | gepolijst |
| Steen | Maansteen wit, 4.5 mm |
Share
