1
/
van
4
Rhomberg
Partnerring 750/18K roségoud Diamant 0.012 ct, 3 Steen, w-si
Partnerring 750/18K roségoud Diamant 0.012 ct, 3 Steen, w-si
Normale prijs
€2.090,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€2.090,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Individueel graveerbaar
- Met 3 schitterende diamanten in kwaliteit
- Ringprofiel: rechte buitenzijde/gebogen binnenzijde
- De ringbreedte is 4 mm
- Geen verzendkosten
Elegante dames partnerring van 750 rozen goud met verfijnde, gestructureerde afwerking. Deze ring is voorzien van drie sprankelende diamanten, wat zorgt voor een subtiele maar luxueuze uitstraling. Perfect als symbolisch sieraad voor bijzondere momenten.
| Bestelnummer | 604401 |
| Dikte van het materiaal | 2 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 750/18K roségoud |
| Ooort sieraad | Partnerring |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Oppervlak | Structuur |
| Ring profiel | rechte buitenzijde/gebogen binnenzijde |
| Ringmaat | 4 mm |
| Steen | Diamant 0.012 ct, 3 Steen, w-si |
Share
