1
/
van
2
Rhomberg
Partnerring 750/18K geel goud Diamant wit, 0.02 ct, tw-vsi
Partnerring 750/18K geel goud Diamant wit, 0.02 ct, tw-vsi
Normale prijs
€2.440,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€2.440,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Individueel graveerbaar
- Met een schitterende diamant in tw-vsi kwaliteit
- De ringbreedte is 4 mm
- Geen verzendkosten
Elegante dames partnerring van 750 geelgoud met een verfijnde glanzende afwerking. De ring is gedetailleerd met een rij parelrand en een schitterende diamant, perfect als symbool van liefde en verbondenheid. Tijdloos en stijlvol voor dagelijks dragen.
| Bestelnummer | 586916 |
| Dikte van het materiaal | 1.7 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 750/18K geel goud |
| Ooort sieraad | Partnerring |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Oppervlak | gepolijst |
| Ringmaat | 4 mm |
| Steen | Diamant wit, 0.02 ct, tw-vsi |
Share
