1
/
van
2
Rhomberg
Partnerring 750/18K geel goud
Partnerring 750/18K geel goud
Normale prijs
€2.340,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€2.340,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Bestseller
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Individueel graveerbaar
- De ringbreedte is 4.5 mm
- Geen verzendkosten
Deze elegante partnerring is gemaakt van 18-karaats geelgoud (750). De ring heeft een tijdloos design met een subtiele, fijn gedetailleerde rand die een verfijnde touch geeft. Perfect als symbool van liefde en verbondenheid, duurzaam en stijlvol voor dagelijks dragen.
| Bestelnummer | 586915 |
| Dikte van het materiaal | 1.7 mm |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 750/18K geel goud |
| Ooort sieraad | Partnerring |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Oppervlak | gepolijst |
| Ringmaat | 4.5 mm |
Share
