1
/
van
1
Rhomberg
Oorbellen 750/18K witgoud Diamant 0.09 ct, 4 Steen, w-si Tahiti Parel Grijs, 2 Parels, 10 mm
Oorbellen 750/18K witgoud Diamant 0.09 ct, 4 Steen, w-si Tahiti Parel Grijs, 2 Parels, 10 mm
Normale prijs
€1.250,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.250,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Met glinsterende Tahiti Parel
- Met 4 schitterende diamanten in kwaliteit
- De diameter van de kraal is 10 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesoorbellen gemaakt van 750 witgoud, bezet met sprankelende diamanten en schitterende Tahitiaanse parels. Deze tijdloze oorhangers combineren luxe en verfijning, perfect voor elke speciale gelegenheid of om dagelijks een vleugje glamour toe te voegen.
| Bestelnummer | 570646 |
| Breed | 10 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | Paar |
| Materiaal | 750/18K witgoud |
| Ooort sieraad | Oorbellen |
| Oppervlak | gepolijst |
| Parels | Tahiti Parel Grijs, 2 Parels, 10 mm |
| Steen | Diamant 0.09 ct, 4 Steen, w-si |
Share
