1
/
van
3
Rhomberg
Hanger 750/18K roségoud Rozenkwarts 14 ct, Diamant 0.09 ct, 23 Steen, w-vsi
Hanger 750/18K roségoud Rozenkwarts 14 ct, Diamant 0.09 ct, 23 Steen, w-vsi
Normale prijs
€1.090,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.090,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Met 23 schitterende diamanten in kwaliteit
- De binnendiameter van het oogje is 6.8 mm
- Geen verzendkosten
Elegante dameshanger van 750 roségoud met een prachtig glanzende rozenkwarts. De hanger is subtiel versierd met fonkelende diamanten, wat een sprankelend contrast creëert. Tijdloos en perfect voor elke gelegenheid, voegt deze hanger een vleugje luxe en vrouwelijkheid toe aan uw outfit.
| Bestelnummer | 613743 |
| Breed | 9 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Hangeroog | 6.8 mm |
| Materiaal | 750/18K roségoud |
| Ooort sieraad | Hanger |
| Steen | Rozenkwarts 14 ct Diamant 0.09 ct, 23 Steen, w-vsi |
Share
