1
/
van
2
Rhomberg
Hanger 750/18K roségoud Londen blauw Topaas 19 ct, Diamant 0.09 ct, 23 Steen, w-vsi
Hanger 750/18K roségoud Londen blauw Topaas 19 ct, Diamant 0.09 ct, 23 Steen, w-vsi
Normale prijs
€1.940,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.940,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Met 23 schitterende diamanten in kwaliteit
- De binnendiameter van het oogje is 6.8 mm
- Geen verzendkosten
Elegante dameshanger van 750 roségoud, met een prachtige London Blue Topaas als middelpunt. Het ontwerp wordt verfijnd door schitterende diamanten die een subtiele glans toevoegen. Een tijdloos sieraad dat elke outfit bijzonder maakt. Perfect voor speciale gelegenheden.
| Bestelnummer | 613745 |
| Breed | 9 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Hangeroog | 6.8 mm |
| Materiaal | 750/18K roségoud |
| Ooort sieraad | Hanger |
| Steen | Londen blauw Topaas 19 ct Diamant 0.09 ct, 23 Steen, w-vsi |
Share
