1
/
van
3
Rhomberg
Hanger 750/18K roségoud Kwarts olijfgroen, 14 ct, Diamant 0.09 ct, 23 Steen, w-vsi
Hanger 750/18K roségoud Kwarts olijfgroen, 14 ct, Diamant 0.09 ct, 23 Steen, w-vsi
Normale prijs
€1.090,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.090,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Met 23 schitterende diamanten in kwaliteit
- De binnendiameter van het oogje is 6.8 mm
- Geen verzendkosten
Elegante dameshanger gemaakt van 18-karaats roségoud (750). De hanger is voorzien van een langwerpige, transparante kwartssteen en schitterende diamantaccenten die een verfijnde en luxe uitstraling geven. Perfect voor een bijzondere gelegenheid of als tijdloos sieraad.
| Bestelnummer | 613746 |
| Breed | 9 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Hangeroog | 6.8 mm |
| Materiaal | 750/18K roségoud |
| Ooort sieraad | Hanger |
| Steen | Kwarts olijfgroen, 14 ct Diamant 0.09 ct, 23 Steen, w-vsi |
Share
