1
/
van
2
Rhomberg
Hanger 750/18K roségoud Amethist 14 ct, Diamant 0.09 ct, 23 Steen, w-vsi
Hanger 750/18K roségoud Amethist 14 ct, Diamant 0.09 ct, 23 Steen, w-vsi
Normale prijs
€1.290,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.290,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Met 23 schitterende diamanten in kwaliteit
- De binnendiameter van het oogje is 6.8 mm
- Geen verzendkosten
Elegante dameshanger van 750 roségoud met een prachtige amethist in een langwerpige vorm. De hanger is verfraaid met schitterende diamanten die extra glans en luxe toevoegen. Perfect voor een verfijnde en tijdloze uitstraling bij elke gelegenheid.
| Bestelnummer | 613744 |
| Breed | 9 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Hangeroog | 6.8 mm |
| Materiaal | 750/18K roségoud |
| Ooort sieraad | Hanger |
| Steen | Amethist 14 ct Diamant 0.09 ct, 23 Steen, w-vsi |
Share
