1
/
van
3
Rhomberg
Halsketting Zilver Rosé Verguld
Halsketting Zilver Rosé Verguld
Normale prijs
€39,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€39,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Italy
- Edelmetaal zilver met keurmerk 925
- Zilver met vergulding
Elegante halsketting van zilver met een prachtige roségouden finish. Deze tijdloze ketting is perfect voor dagelijks gebruik of als stijlvolle aanvulling op jouw feestoutfit. Licht en comfortabel om te dragen, een must-have accessoire voor elke sieradencollectie.
| Bestelnummer | 589069 |
| Coating | Verguld |
| Dikte van het materiaal | 0.9 mm |
| Eenheid | St |
| Ketting oogje | 3.0 mm |
| Lengte verstelbaar tot | 42 cm |
| Materiaal | Zilver |
| Ooort sieraad | Halsketting |
| Oorsprong | Made in Italy |
Share
