1
/
van
1
Rhomberg
Halsketting 750/18K witgoud
Halsketting 750/18K witgoud
Normale prijs
€990,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€990,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Duurzaam gemaakt van gecertificeerd goud ( Green Gold )
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Geen verzendkosten
Stijlvolle damesketting gemaakt van 18 karaat witgoud (750). Deze elegante ketting heeft een verfijnd design en een stevige sluiting, perfect voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Een tijdloos sieraad dat elke outfit compleet maakt.
| Bestelnummer | 544596 |
| 'Fair trade' | Green Gold |
| Dikte van het materiaal | 1.2 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Ketting oogje | 4.0 mm |
| Materiaal | 750/18K witgoud |
| Ooort sieraad | Halsketting |
| Oorsprong | Made in Germany |
Share
