1
/
van
1
Rhomberg
Graveerplaat 750/18K geel goud Hart
Graveerplaat 750/18K geel goud Hart
Normale prijs
€390,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€390,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Individueel graveerbaar
- Geen verzendkosten
Elegante damesgravurehanger in 750 geelgoud, vormgegeven als een hart. Perfect om een persoonlijke boodschap of naam in te laten graveren. Een tijdloos sieraad dat symbool staat voor liefde en verbondenheid. Ideaal als cadeau voor speciale momenten.
| Bestelnummer | 557018 |
| Breed | 14.5 mm |
| Dikte van het materiaal | 0.5 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 750/18K geel goud |
| Ooort sieraad | Graveerplaat |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Oppervlak | gematteerd/gepolijst |
Share
