1
/
van
2
Rhomberg
Graveerplaat 585/14K witgoud Hart Ø10 mm
Graveerplaat 585/14K witgoud Hart Ø10 mm
Normale prijs
€199,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€199,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 585er goud
- Individueel graveerbaar
- De binnendiameter van het oogje is 5.0 mm
- De diameter is 10 mm
- Geen verzendkosten
Stijlvolle dames hanger van 585 witgoud in de vorm van een hart. Perfect om te graveren met een persoonlijke boodschap, naam of datum. Een tijdloos en elegant sieraad dat speciaal betekenis toevoegt en elke ketting bijzonder maakt. Ideaal als cadeau voor een geliefde.
| Bestelnummer | 598002 |
| Diameter | 10 mm |
| Dikte van het materiaal | 0.5 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Hangeroog | 5.0 mm |
| Materiaal | 585/14K witgoud |
| Ooort sieraad | Graveerplaat |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Oppervlak | gepolijst |
Share
