1
/
van
3
Rhomberg
Graveerplaat 375/9K geel goud Hart Ø15 mm
Graveerplaat 375/9K geel goud Hart Ø15 mm
Normale prijs
€590,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€590,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- Individueel graveerbaar
- De binnendiameter van het oogje is 6.0 mm
- De diameter is 15 mm
- Geen verzendkosten
Charmante damesschijf in hartvorm, vervaardigd van 375 geelgoud. Dit elegante sieraad is perfect voor een persoonlijke gravure, waardoor het een uniek en stijlvol cadeau wordt voor een speciaal persoon. Tijdloos en verfijnd, ideaal om aan een ketting te dragen.
| Bestelnummer | 613425 |
| Diameter | 15 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Hangeroog | 6.0 mm |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Graveerplaat |
| Oorsprong | Made in Germany |
Share
